Vítejte na e-shopu s kvalitními koženými doplňky

Jsme milovníci produktů z pravé kůže. A přesně toto byl velký problém. Na trhu existuje spousty firem, které sice prodávají kožené produkty, ale ve více než 90% se jedná o dovoz z Číny či jiných Asijských zemí. Kvalita i životnost těchto produktů je velice nízká, což zajisté většina z nás už ví. A toto byl přesně důvod, proč jsme se rozhodli vytvořit vlastní kolekci kožených produktů pro moderní muže, za kterými si nejen stojíme, ale které sami denně nosíme a testujeme v běžném životě. Veškeré naše produkty jsou poctivě a ručně vyrobené z kvalitní hovězinové usně, která pochází z valné většiny z Itálie. Tyto hovězinové usně mají rovněž atesty na zdravodní nezávadnost.

Provtřídní Italská kvalita + Poctivá Česká výroba = BRACI.CZ

Nic víc, nic míň. 

 

 

 

Proč si jako materiál vybrat pravou kůži?

Díky své trvanlivosti a pohodlí se kůže používá k výrobě luxusních doplňků již od úsvitu lidské historie.  Vždy byla ideálním materiálem pro výrobu opasků a brašen, stejně jako obuvi. Mezi její výhody patří odolnost, trvanlivost a v současné době, kdy většina levných věcí je vyrobena z plastu, je pravá kůže také známkou luxusu.

Kvalita se vyplatí

Tašky a módní doplňky z pravé kůže jsou skvělou investicí, protože jsou mimořádně trvanlivé, houževnaté a odolné proti opotřebení. Na rozdíl od výrobků z umělé kůže, které vám po čase popraskají a začnou se rozpadat, naše výrobky z pravé kůže vám vydrží po celý život a možná i déle.

Další výhody kožených produktů?

Díky své trvanlivosti, pružnosti a odolnosti proti poškození je pravá kůže mnohem oblíbenější než jiné materiály. Její vzhled je zcela nadčasový, takže nevyšla z módy po stovky let a ani v budoucnu to pravděpodobně nebude jinak. Produkty z kůže dokážou skvěle doplnit jakýkoli módní styl, od formálního kancelářského oblečení, přes džíny a flanelovou košili, až po drahý manažerský oblek. S koženými doplňky budete vždy vypadat skvěle.

Naším cílem  je maximální kvalita

Naše filozofie je jednoduchá – veškeré produkty zhotovujeme ručně, z pravé přírodní kůže bez pomoci chemie a umělých barviv. Díky tomu dokážeme  našim zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky, na které můžeme být hrdí a které bychom sami rádi používali.